Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
fa: نمایش نما بصورت یک صفحه، با آدرس و پیوندهای منو.

en: Display the view as a block.
fa: نمایش نما به صورت یک بلوک
