Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Custom
fi: Oma

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
fi: Näytä näkymä sivuna, sisältäen URLin ja valikkolinkit.

en: Display the view as a block.
fi: Näytä näkymä lohkona.
