Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو
