Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.
