Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه
