Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Custom
sk: Vlastná

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
sk: Zobraziť pohľad ako stránku s URL a odkazmi menu.

en: Display the view as a block.
sk: Zobraziť pohľad ako blok
