Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno
