Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar
