Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Custom
tr: Özel

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
tr: Görünümü URL ve menü bağlantıları içeren bir sayfa olarak göster.

en: Display the view as a block.
tr: Görünümü bir blok olarak göster.
