Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Custom
uk: Власний

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
uk: Відображати вид у вигляді сторінки, з URL-адресою і посиланнями в меню.

en: Display the view as a block.
uk: Показувати вид як блок.
