Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Display the view as a block.
vi: Trình bày view như một block
