Jquery MatchHeight Views (1.0.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Custom
cs: Vlastní

en: Display the view as a block.
cs: Zobrazit pohled jako blok.
