Jquery MatchHeight Views (1.0.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Custom
cy: Addasu

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
cy: Dangos y gwelediad fel tudalen, gyda URL a dolenni dewislen.

en: Display the view as a block.
cy: Dangos y gwelediad fel bloc.
