Jquery MatchHeight Views (1.0.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Custom
da: Tilpasset

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
da: Vis dette view som en side med en URL og links i menuen.

en: Display the view as a block.
da: Vis dette view som en blok.
