jQuery MatchHeight Views (1.0.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Settings
de: Einstellungen

en: Page
de: Seite

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
de: Die Ansicht als Seite mit einer URL und Menüeinträgen anzeigen.

en: Display the view as a block.
de: Diese Ansicht als Block anzeigen.
