Jquery MatchHeight Views (1.0.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο
