Jquery MatchHeight Views (1.0.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
et: Vaate kuvamine leheküljena, koos URL-i ja menüülinkidega.

en: Display the view as a block.
et: Vaate kuvamine blokina.
