Jquery MatchHeight Views (1.0.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: Block
fr: Bloc

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
fr: Afficher la vue en tant que page, avec une URL et des liens de menu.

en: Display the view as a block.
fr: Afficher la vue en tant que bloc.
