Jquery MatchHeight Views (1.0.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
gl: Mostrar a vista como páxina, cunha URL e enlaces de menú.

en: Display the view as a block.
gl: Amosa a vista como un bloque.
