Jquery MatchHeight Views (1.0.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ
