Jquery MatchHeight Views (1.0.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Custom
hi: मनपसंद
