Jquery MatchHeight Views (1.0.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lv: Attēlot skatu kā lapu, ar URL un izvēlnes saitēm.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.
