Jquery MatchHeight Views (1.0.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас
