Jquery MatchHeight Views (1.0.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa
