Jquery MatchHeight Views (1.0.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
oc: Afichar la vista en tant que pagina, amb una URL e de ligams de menú.

en: Display the view as a block.
oc: Afichar la vista en tant que bloc.
