Jquery MatchHeight Views (1.0.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Configurações

en: Block
pt: Bloco

en: Page
pt: Página

en: Custom
pt: Personalizado

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
pt: Exibir a view como uma página, com uma URL e um link no menu.

en: Display the view as a block.
pt: Exibir a view como um bloco.
