jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ
