jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран
