jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Block
bn: ব্লক
