jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
