jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Display the view as a block.
eu: Bistaratu bista bloke gisa.
