jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina
