jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Setingar

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sergjørt
