jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ
