jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Block
id: Blok

en: Page
id: Halaman

en: Custom
id: Tersuai

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
id: Tampilkan view sebagai halaman, dengan URL dan tautan menu.

en: Display the view as a block.
id: Menampilkan view sebagai blok.
