jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Custom
it: Personalizzato

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
it: Visualizza la vista come una pagina, con un URL e i link del menu.

en: Display the view as a block.
it: Visualizza la vista come blocco.
