jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum
