jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი
