jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі
