jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ
