jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
pl: Wyświetla widok w postaci strony posiadającej adres i odnośnik w menu.

en: Display the view as a block.
pl: Wyświetla widok w postaci bloku.
