jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Custom
ro: Personalizat

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
ro: Afișați view-ul ca pagină cu URL si legături în meniu.

en: Display the view as a block.
ro: Afișează vizualizarea ca un bloc.
