jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Custom
ru: Собственная

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
ru: Показ представление в виде страницы, с URL и ссылками меню.

en: Display the view as a block.
ru: Отобразить представление в виде блока.
