jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: Page
sv: Sida

en: Custom
sv: Anpassad

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
sv: Visa vyn som en sida, med en URL och menyval.

en: Display the view as a block.
sv: Visa vyn som ett block.
