jQuery MatchHeight Views (1.0.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Custom
th: กำหนดเอง
