jQuery MatchHeight Views (1.0.4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
az: Görünüşü URL və menyu keçidləri ilə səhifə kimi göstərin.

en: Display the view as a block.
az: Görünüşü blok kimi göstərin.
