jQuery MatchHeight Views (1.0.4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Block
ur: بلاک
