jQuery MatchHeight Views (1.0.4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
be: Паказаць выгляд як старонку з  URL і спасылкамі меню.

en: Display the view as a block.
be: Паказаць віды ў выглядзе блока.
