jQuery MatchHeight Views (1.0.4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Settings
es: Configuración

en: Block
es: Bloque

en: Page
es: Página

en: other
es: otro

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
es: Mostrar la vista como página, con una URL y enlaces de menú.

en: Display the view as a block.
es: Presentar la vista como bloque.
