jQuery MatchHeight Views (1.0.4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
he: הצגת ההיבט כעמוד עם כתובת URL וקישורי תפריט.

en: Display the view as a block.
he: הצגת ההיבט כבלוק
